Gifty

Pagalba

Kodėl man reikia Gifty?

Su Gifty Tu gali greitai ir lengvai: PASVEIKINTI draugą bet kokia ypatinga proga, PASAKYTI AČIŪ už pagalbą, ATSIPRAŠYTI jei kas buvo ne taip, PARODYTI DĖMESĮ jei pasiilgai ar negali susitikti, PAKVIESTI Į pirmą PASIMATYMĄ jeigu vis dar neišdrįsai to padaryti, NUSTEBINTI draugą, kai jis mažiausiai to tikisi, PASIDALINTI ĮSPŪDŽIAIS jei ką tik paragavai naujos kavos ar gardaus pyragėlio ir norėtum juo pavaišinti savo draugą, IR SVARBIAUSIA bet kurią dovaną gali padovanoti savo draugui, net nebūdamas šalia.

Kaip nusiųsti dovanėlę draugui?

1. Įsijunk Gifty aplikaciją, išsirink dovaną, kurią nori padovanoti.
2. Pasirink draugą, kuriam nori dovanoti dovanėlę, parašyk palinkėjimus ir spausk mygtuką "Dovanoti".
3. Apmokėk dovaną Tau patogiu būdu ir viskas. Dovana išsiųsta!

Kaip tai veikia?

Tau sumokėjus už dovaną pasirinktu mokėjimo būdu. Draugas sulauks žinutės su dovanos koduku, kurį parodys konkrečioje kavinėje ar parduotuvėje ir atsiims Tavo dovanotą dovaną. Jeigu dovana yra su pristatymu bei žinai tikslų adresą - įvesk jį, jeigu ne, mes išsiaiškinsime adresą patys ir draugas sulauks dovanos savo nurodytu adresu.
 

Kaip mano draugas gaus dovanėlę?

Jeigu dovanėlė yra atsiimama, pvz. kavos puodelis arba ledai, mes nusiųsime draugui SMS žinutę arba el. laišką su trumpu dovanos kodu. Tą kodą draugas padiktuos pardavėjui vietoje atsiskaitymo. Jeigu dovanėlė yra pristatoma, pvz. gėlės arba pliušinis žaisliukas, pardavėjas išsiųs ją tiesiogiai nurodytu gavėjo adresu.

Ką daryti jeigu aplikacija nepasileidžia?

Perkraukite telefoną. Jeigu nepadėjo paskambinkite mums telefonu +370 5 2032967 arba parašykite laišką į pagalba@gifty.lt

Kokiais būdais galiu atsiskaityti už dovanėlę?

Atsiskaitymo būdai priklauso nuo šalies kurioje gyvena gavėjas. Todėl tikslų sąrašą pamatysite pasirinkę dovanėlę ir paspausdami "Apmokėti".

Kas gali gauti dovaną per Gifty?

Dovaną, kuri yra atsiimama pardavimo vietoje gali nusiųsti visiems, svarbiausia turėti kontaktinę informaciją - telefono numerį ar el. pašto adresą. Jeigu dovana yra pristatoma reikia žinoti ir dovanos gavėjo adresą. Nežinai tikslaus adreso? Nebėda - užteks telefono numerio, tuomet adreso pasiteiraus Gifty.

Ką daryti jeigu nežinau draugo (-ės) adreso?

Jeigu Tavo pasirinkta dovana yra pristatoma (pvz. gėlės, žaisliukai ir kt.), tačiau nežinai tikslaus draugo (-ės) adreso - pažymėk "Gavėjas adresą nurodys pats". Kuomet pažymėsi šį punktą Gifty susisieks su Tavo draugu (-e) ir pasiteiraus dėl dovanos pristatymo adreso.